2017

Poniżej znajdą Państwo bieżące komunikaty prasowe. Dotyczą one zarówno prowadzonych inwestycji, jak i innych aspektów działalności Spółki. Dział będzie systematycznie aktualizowany, zachęcamy do zapoznania się z materiałami:

 • 2017-12-22
  ROBYG: Ten rok to nasz wspólny sukces!
  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku Grupa ROBYG pragnie życzyć wszystkim klientom rodzinnych świat w domowym zaciszu, pomyślności oraz wielu życiowych sukcesów. Niech nadchodzący czas będzie wypełniony radością oraz spotkaniami z bliskimi w magicznej, świątecznej atmosferze. Grupa dziękuje również za zaufanie, jakim klienci obdarzyli firmę. ROBYG jest jednym z liderów wśród deweloperów giełdowych. Spółka jest także jedynym z pierwszych deweloperów, który wyposaża wszystkie mieszkania w technologię SMART HOUSE w standardzie, bez dodatkowych opłat. Grupa ROBYG dziękuje za wspólną pracę nad budowaniem sukcesu firmy oraz składa najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.
 • 2017-12-14
  ROBYG: IV etap Osiedla Kameralnego z pozwoleniem na użytkowanie
  Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji Green Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na użytkowanie czwartego etapu Osiedla Kameralnego. Oznacza to, że w najbliższym czasie nastąpi przeniesienie prawa własności na klientów, którzy zakupili mieszkania w tym budynku. W czwartym etapie zostało wybudowanych 40 lokali o metrażach od 41 m2 do 91 m2. Osiedle Kameralne to zespół nowoczesnych budynków, położonych w historycznej części Bemowa – Jelonkach. Cały projekt składać się będzie w sumie z około 900 lokali w 8 etapach– z czego już 4 zostały ukończone. Łączna powierzchnia inwestycji to ok. 49 tys. m2.
 • 2017-12-07
  Grupa ROBYG: kolejny etap Green Mokotów z pozwoleniem na budowę
  Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji Green Mokotów, która powstaje u zbiegu ul. Lubaszki i al. Wilanowskiej. Nowa faza osiedla obejmuje 71 mieszkań – w metrażach od 32 do 84 m2 oraz 4 lokale usługowe. Projekt będzie się składał z 9 etapów, gdzie łącznie wybudowanych zostanie 660 lokali (636 mieszkań i 24 lokale usługowe). Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych w nowym etapie zaplanowane jest na I kwartał 2018. Kolejna faza Green Mokotów – podobnie jak wszystkie inwestycje ROBYG – wyposażona będzie w nowoczesny system Smart House w standardzie. Wliczona w cenę mieszkania technologia umożliwia zdalne sterowanie domowymi urządzeniami oraz uzyskanie nawet 30% oszczędności m.in. na rachunkach za prąd.
 • 2017-12-01
  Grupa ROBYG z inwestorem strategicznym Goldman Sachs
  W dniu 1 grudnia 2017 roku Grupa ROBYG – lider na rynku nieruchomości mieszkaniowych – zawarła umowę z inwestorem strategicznym Goldman Sachs, który ogłosił intencję ogłoszenia wezwania publicznego w celu nabycia 100% akcji spółki. Goldman Sachs oferuje zakup akcji ROBYG SA od akcjonariuszy w gotówce po cenie 3,55 zł za akcję. Oferowana cena jest wyższa od ceny na zamknięciu notowań w dniu 30 listopada 2017 roku o 12,3%, daje także premię wobec średniej ważonej z ostatnich 6 miesięcy w wysokości 8,9%, zaś wobec średniej ważonej z ostatnich 3 miesięcy 9,9%. Ponadto oferowana cena daje premię 18,3% wobec ceny emisyjnej w sfinalizowanej w czerwcu 2017 roku emisji akcji ROBYG SA (na poziomie 3,00 zł) oraz 42,6% wobec ceny rynkowej na zamknięciu notowań w dniu poprzedzającym ogłoszenie informacji o poszukiwaniu inwestora strategicznego (12 maja 2015). Kluczowi menedżerowie Grupy ROBYG – posiadający 10,2% w kapitale spółki – zadeklarowali sprzedaż wszystkich swoich akcji w wezwaniu Goldman Sachs.
 • 2017-11-29
  Tydzień Mikołajkowych Prezentów z Grupą ROBYG
  Mikołajki to sygnał, że gwiazdka zbliża się wielkimi krokami. To także święto prezentów, którymi obdarowujemy najbliższych. Z tej okazji ROBYG – czołowy polski deweloper – przygotował coś równie wyjątkowego. W dniach 1-7 grudnia we wszystkich warszawskich biurach sprzedaży Grupy na odwiedzających będą czekać niespodzianki, upominki – zarówno dla małych, jak i dużych – oraz bon do 5 000 zł na wyposażenie nowego mieszkania. Jest to idealne uzupełnienie bogatej oferty ROBYG – z nami już od 5 799 zł za m2 można mieć na własność wymarzone „M”, które dodatkowo wyposażone będzie – za darmo – w nowoczesny system Smart House. To także ostatni moment na nabycie lokali z dopłatą w programie MdM – nie przegap okazji!
 • 2017-11-22
  ROBYG: Ostatnie targi mieszkaniowe w 2017 roku
  ROBYG zaprasza na ostatnie w tym roku targi mieszkaniowe w Warszawie. Na PGE Narodowym Grupa zaprezentuje bogatą i różnorodną stołeczną ofertę – do wyboru będzie aż 1421 mieszkań w 7 dzielnicach Warszawy. To co wyróżnia ROBYG na tle innych deweloperów to kompleksowe podejście do klienta. Osoby, które odwiedzą stoisko ROBYG w dniach 25-26 listopada na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – wraz z bogatym wyborem metraży i lokacji – otrzymają także profesjonalne porady z zakresu finansowania zakupu oraz ciekawej aranżacji mieszkania. Dodatkowo, wszystkie lokale Grupy są bezpłatnie wyposażane w system Smart House – technologię, która pozwala zdalnie sterować pracą domowych urządzeń i zamienia zwykłe „M” w inteligentne mieszkanie. To także szansa, żeby skorzystać ze specjalnej oferty w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga – nawet 5000 zł na wyposażenie mieszkania1!
 • 2017-11-16
  Grupa ROBYG: 350 mln zł przychodu po trzech kwartałach 2017
  Grupa ROBYG narastająco po trzech kwartałach 2017 roku odnotowała przychody w wysokości 350 mln zł, a zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej wyniósł 47 mln zł. Spółka podwyższyła prognozę na 2017 rok – dotyczącą zysku netto – do poziomu 105 mln zł i przewiduje uznanie w przychodach ok. 2500 lokali. Po trzech kwartałach 2017 roku Grupa ROBYG zakontraktowała 2702 lokale netto w Warszawie i Gdańsku (z uwzględnieniem rezygnacji) i uznała w przychodach 1118 lokali. Utrzymujący się od wielu kwartałów wzrost kontraktacji oznacza bardzo duży potencjał uznań w przychodach na 2018 rok.
 • 2017-11-08
  Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży 90 mieszkań na bliskim Tarchominie w cenie już od 5799 zł/m2
  Grupa ROBYG sprzedała niemal wszystkie lokale w drugim etapie inwestycji Green Mokotów. Przekazanie mieszkań odbiorcom rozpocznie się pod koniec tego roku. Dlatego chętni do zamieszkania w tej prestiżowej, południowej dzielnicy Warszawy powinni się spieszyć – do nabycia w tym etapie pozostaje tylko kilka lokali w metrażach od 58 m2do 73 m2 . Całe osiedle Green Mokotów docelowo składać się będzie z 747 mieszkań – wszystkie wyposażone będą za darmo w nowoczesny system Smart House. Inwestycja przewidziana jest także w standardzie Premium, a otaczająca zieleń i lokale usługowe sprawiają, że jest to integralna część miasta z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej.
 • 2017-11-06
  Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży 90 mieszkań na bliskim Tarchominie w cenie już od 5799 zł/m2
  W kolejnym etapie osiedla Stacja Nowy Ursus na Klientów czekają gotowe lokale do odbioru jeszcze w tym roku! Doskonale usytuowane osiedle Grupy ROBYG cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co znajduje odzwierciedlenie w sprzedaży. Na nabywców w tym etapie czekają lokale, które termin odbioru mają w tym roku. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji! Docelowo na całym osiedlu powstanie ponad 1000 mieszkań oraz około 24 lokale usługowe w zróżnicowanych metrażach. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w system Smart House w standardzie. Jest to system ułatwiający zarządzanie domowymi sprzętami, tym samym generujący oszczędności w rachunkach za energię elektryczną nawet na poziomie 30%. Dodatkowym atutem jest lokalizacja osiedla – w pobliżu Posagu 7 Panien – tylko 12 minut od centrum miasta i w bezpośredniej bliskości trasy S2 i S8, co sprawia, że dotarcie w dowolne miejsce jest bezproblemowe.
 • 2017-10-20
  Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży 90 mieszkań na bliskim Tarchominie w cenie już od 5799 zł/m2
  W związku z bardzo dobrą sprzedażą oraz wysoką popularnością pierwszego etapu inwestycji, Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży 90 mieszkań w kolejnej fazie projektu Osiedle Życzliwa Praga. Lokale wyposażone za darmo w nowoczesną technologię Smart House dostępne są już od 5799 zł za metr. Dodatkowo, na klientów w tej inwestycji czeka miła niespodzianka w postaci bonu prezentowego o wartości do 5000 zł na zakup wyposażenia do domu[1]. Osiedle Życzliwa Praga powstaje w doskonale rozwiniętej infrastrukturalnie części Warszawy – na bliskim Tarchominie, u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej. Rozpoczęcie budowy nowego etapu zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2018 roku, natomiast jej zakończenie na drugi kwartał 2019. W sumie w całym projekcie przewidziane jest ok. 700 lokali.
 • 2017-10-12
  ROBYG z nowościami na targach mieszkaniowych
  Polski rynek deweloperski jest już dojrzały i stabilny, a Polacy coraz świadomiej szukają lokali dla siebie. Grupa ROBYG bacznie obserwuje rynek i oferuje lokale, które są dostosowane do bieżących potrzeb kupujących, co skutkuje bardzo dobrą kontraktacją – narastająco po trzech kwartałach 2017 roku na poziomie 2702 lokali. Wszystkich, którzy chcą poznać atuty lokali ROBYG zaprasza w najbliższy weekend 14-15 października na dwie imprezy targowe: Południowe Targi Nieruchomości (Ursynów) i Północne Targi Nieruchomości (Tarchomin), gdzie specjaliści ROBYG zaprezentują warszawską ofertę dewelopera wraz ze wszystkimi szczegółami – ceny mieszkań zaczynają się już od 5799 zł/m2 . Dodatkowo, na klientów kupujących mieszkanie w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga czeka niespodzianka w postaci bonu na wyposażenie mieszkania1 .
 • 2017-10-05
  ROBYG zaprasza na Dni Otwarte w Warszawie
  Nowoczesne mieszkania w promocyjnych cenach już od 5799 zł za m2! Już w najbliższy weekend 7 i 8 października deweloper zaprezentuje bogatą ofertę mieszkaniową wszystkim odwiedzającym inwestycje ROBYG w Warszawie. Na kupujących czekać będzie ponad 1400 lokali. Dodatkowo ROBYG przygotował wyjątkową niespodziankę – chętni będą mogli przeprowadzić trening z drużyną RC Legia Warszawa, aktualnymi wicemistrzyniami Polski w rugby1 – więcej informacji w naszych biurach sprzedaży.
 • 2017-10-05
  Grupa ROBYG przewiduje uznanie w przychodach około 400 lokali w Q3 2017
  Po trzech kwartałach 2017 roku Grupa ROBYG przewiduje uznanie w przychodach narastająco około 1120 lokali w Warszawie i Gdańsku. W samym Q3 liczba ta wyniosła ok. 400 lokali. Deweloper szacuje, że w całym 2017 roku uzna w przychodach ok. 2 500 lokali, z czego ok 1 500 mieszkań z projektów realizowanych przez Grupę kapitałową i ponad 1 000 lokali w ramach projektów joint venture. Ponadto z powodu zauważalnego wzrostu skali działalności, spółka w roku 2018 spodziewa się znaczącego wzrostu liczby lokali uznanych w przychodach.
 • 2017-10-04
  Grupa ROBYG z historycznym rekordem kontraktacji: 1009 lokali w Q3 2017
  W III kwartale 2017 roku Grupa ROBYG zakontraktowała 1009 lokali netto (z uwzględnieniem rezygnacji) z czego 484 lokale w Warszawie oraz 525 lokali w Gdańsku. Jest to o 27% więcej niż w analogicznym okresie w zeszłym roku, kiedy spółka osiągnęła wynik 736 zakontraktowanych lokali. Narastająco od początku 2017 roku Grupa ROBYG podpisała umowy na 2702 mieszkania. Spółka szacuje osiągniecie kontraktacji na poziomie ok. 3 300 lokali na koniec roku przy zachowaniu obecnych tendencji rynkowych. W tym samym okresie planowane jest przekazanie około 2 500 mieszkań. Grupa ROBYG zakłada znaczący wzrost liczby przekazań w 2018 roku.
 • 2017-09-28
  Targi Mieszkań i Domów – wymarzone „M” od ROBYG
  Aż 95% procent mieszkań ROBYG sprzedaje się we wczesnych etapach inwestycji. O tym co sprawia, że lokale Grupy cieszą się tak dużą popularnością wśród kupujących będzie można dowiedzieć się na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się w dniach 30 września – 1 października w Centrum EXPO XXI. Specjaliści ROBYG zaprezentują warszawską ofertę dewelopera wraz ze wszystkimi szczegółami – ceny mieszkań zaczynają się już od 5799 zł/m2. Odwiedzający będą mogli również skorzystać m.in. z porad ekspertów finansowych czy poznać zalety technologii Smart House, którą spółka instaluje w mieszkaniach bez dodatkowych kosztów.
 • 2017-09-27
  ROBYG uruchomił sprzedaż 4. etapu Stacji Nowy Ursus
  Grupa ROBYG rozpoczęła sprzedaż 227 lokali w 4. etapie osiedla Stacja Nowy Ursus w Warszawie. Inwestycja zlokalizowana przy ul. Posagu 7 Panien – tylko 12 minut od centrum miasta i w bezpośredniej bliskości trasy S2 i S8 – docelowo zakłada realizację około 1000 mieszkań oraz lokali usługowych. W ramach projektu ROBYG w Ursusie dostępne są mieszkania w metrażach od 31 m2 do 80 m2 – wszystkie wyposażone będą w system Smart House w standardzie. Prace budowlane w tym etapie rozpoczęły się w Q3 2017, a ich zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2018 r. I etap Stacji Nowy Ursus, który został już oddany do użytkowania mieszkańcom, okazał się dużym sukcesem – w krótkim czasie sprzedano ponad 150 lokali.
 • 2017-09-25
  Grupa ROBYG: 8. biuro sprzedaży w Warszawie w Galerii Północnej
  Grupa ROBYG otworzyła 8. biuro sprzedaży w Warszawie. Nowe biuro sprzedaży jest zlokalizowane w Galerii Północnej, najnowszym centrum handlowym stolicy. Obecnie w Osiedlu Życzliwa Praga dostępne są 93 lokale w metrażach od 29 m2 do 76 m2 , w cenie już od 5799 zł za metr kwadratowy. Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych pierwszego etapu planowane jest na IV kwartał 2017 roku, a ich zakończenie na I kwartał 2019 r. Spółka zamierza wprowadzić kolejny etap Osiedla Życzliwa Praga do sprzedaży już wkrótce. Wszystkie mieszkania Grupy wyposażone są w nowoczesny system Smart House w standardzie – bez dodatkowych opłat.
 • 2017-09-21
  Grupa ROBYG: czwarty etap Stacji Nowy Ursus z pozwoleniem na budowę
  Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę 4. etapu inwestycji Stacja Nowy Ursus, zlokalizowanej przy ul. Posagu 7 Panien 10 w Warszawie. Kolejna faza osiedla, która jest już w sprzedaży, składa się z 227 lokali w metrażach od 32 m2 do 80 m2 – wszystkie wyposażone będą w system Smart House pozwalający zarządzać m.in. pracą sprzętów elektronicznych oraz oświetleniem i ogrzewaniem. Prace budowlane w nowym etapie planowo rozpoczęły się w Q3 2017, a ich zakończenie przewidziane jest w Q4 2018. W inwestycji Stacja Nowy Ursus docelowo powstanie ponad 1000 lokali o łącznej powierzchni ok. 51,5 tys. m2 – oprócz mieszkań przewidziana jest pełna infrastruktura handlowa i usługowa.
 • 2017-09-15
  Grupa ROBYG na Targach Dzielnicowych Koło
  Ponad 1200 atrakcyjnych lokali zaprezentuje ROBYG na nadchodzących Targach Dzielnicowych Koło. W najbliższy weekend 16-17 września będzie można zapoznać się z kompletną warszawską ofertą Grupy – na kupujących, wraz z atrakcyjnymi cenami, będą czekali handlowcy ROBYG, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycjami. Architekci wnętrz udzielą z kolei porad odnośnie nowoczesnej aranżacji mieszkania, a o przystępnych sposobach finansowania zakupu poinformują eksperci finansowi. Warto pamiętać, że mieszkania w Stacji Nowy Ursus kwalifikują się do programu MdM – to ostatnia szansa, ponieważ rządowe wsparcie zakończy się w 2018 r. Odwiedzający będą mogli na miejscu przekonać się także, że inwestycje ROBYG to najlepszy wybór – deweloper jako pierwszy na rynku rozpoczął instalowanie technologii Smart House we wszystkich lokalach. Co więcej, klient nie ponosi z tego tytułu dodatkowych opłat.
 • 2017-09-14
  Grupa ROBYG: 9 inwestycji w 6 dzielnicach Warszawy w ofercie
  Już 16 i 17 września odbędą się Dni Otwarte ROBYG, gdzie można poznać potencjał sprzedażowy Grupy – około 1200 mieszkań w 9 inwestycjach, na terenie 6 dzielnic Warszawy. Wszystkie projekty powstają w atrakcyjnych lokalizacjach, w bliskości kompleksowej infrastruktury usługowej. Grupa ROBYG według swojego motto daje więcej! Spółka m.in. wręcza klientom prezenty za polecenie znajomym zakupu mieszkania od ROBYG – np. mini iPady oraz vouchery. Dodatkowo, za rekomendację dewelopera można otrzymać 2 rowery miejskie* . Co więcej, ROBYG wyposaża wszystkie lokale w nowoczesny system Smart House w standardzie – bez dodatkowych opłat.
 • 2017-09-11
  Grupa ROBYG sponsorem III Festiwalu Oper Barokowych
  Grupa ROBYG wspiera Stowarzyszenie Miłośników Sztuki Barokowej Dramma per Musica przy organizacji III Festiwalu Oper Barokowych. Jest to jedno z nielicznych wydarzeń w Polsce, podczas których widzowie będą mogli podziwiać na scenie opery barokowe. W dniach 2 – 17 września blisko 90 artystów wystąpi w Teatrze Królewskim znajdującym się w starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich – zmieniając to miejsce w artystyczne centrum Warszawy. Grupa ROBYG aktywnie angażuje się w inicjatywy kulturalne oraz wspiera i promuje sztukę.
 • 2017-09-01
  Green Mokotów rośnie – ROBYG wprowadził do sprzedaży 54 nowe mieszkania
  ROBYG udostępnia najnowszy etap mokotowskiego osiedla, które docelowo będzie się składało z 747 lokali. Część z nich realizowana jest w standardzie premium z dodatkowymi udogodnieniami – apartamenty posiadają m.in. klimatyzację, trzyszybowe okna oraz stropy podwyższone do 3,5 m. W nowej fazie Green Mokotów powstaną 54 mieszkania – w metrażach od 37 m2 do 89 m2 – oraz lokale usługowe. Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych planowane jest na IV kwartał 2017 roku, a ich zakończenie przewidziane jest na I kwartał 2019. Wprowadzony do sprzedaży etap Green Mokotów, podobnie jak wszystkie inwestycje ROBYG, będzie wyposażony w nowoczesny system Smart House w standardzie – bez dodatkowych opłat. Grupa jako jedyny deweloper wlicza to rozwiązanie w cenę lokalu, a zapewnia ono nawet 30% oszczędności na rachunkach za energię.
 • 2017-08-30
  Grupa ROBYG: kolejny etap Forum Wola z pozwoleniem na budowę
  Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego etapu w ramach inwestycji Forum Wola. W tej fazie powstanie 159 lokali mieszkalnych z garażami podziemnymi oraz powierzchnią usługową. Mieszkańcy otrzymają także pełną infrastrukturę usługową, drogi dojazdowe i tereny zielone. W ramach tej części projektu zaplanowano lokale o metrażach od 28 m2 do 121 m2 w cenie od 6800 zł za m2. Budowa rozpocznie się jeszcze w Q3 2017 natomiast przewidywane zakończenie prac przypada na Q4 2018. Osiedle Forum Wola w całości – tak jak wszystkie inwestycje ROBYG – wyposażone będzie w system Smart House w standardzie, bez dodatkowych kosztów. W całej inwestycji powstanie ponad 900 lokali.
 • 2017-08-24
  Grupa ROBYG: 215 mln zł przychodu w H1 2017
  Grupa ROBYG w I półroczu 2017 roku odnotowała przychody w wysokości 215 mln zł, a zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej wyniósł ponad 28 mln zł. Spółka podwyższyła prognozę na 2017 roku – dotyczącą zysku netto – do poziomu 105 mln zł. Spółka przewiduje uznanie w przychodach ok. 2500 lokali. W H1 2017 roku Grupa ROBYG zakontraktowała 1693 mieszkań netto w Warszawie i Gdańsku (z uwzględnieniem rezygnacji), czyli o ponad 23% więcej niż w 2016 roku. Do 30 czerwca 2017 spółka uznała w przychodach 714 lokali, co oznacza bardzo duży potencjał do uznania w przychodach na druga połowę roku. ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje na: Bemowie, Mokotowie, w Ursusie, Wilanowie, Woli, bliskim Tarchominie oraz Żoliborzu, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy. Natomiast w Gdańsku oferuje lokale w dzielnicach: Wrzeszcz, Jasień, Letnica i Morena.
 • 2017-08-22
  ROBYG wprowadza do sprzedaży 73 lokale w Ogrodach Wilanów
  W związku z ogromnym powodzeniem, jakim cieszy się kameralna inwestycja Grupy ROBYG na warszawskim Wilanowie, Grupa wprowadziła do sprzedaży kolejny etap inwestycji. W ramach nowego budynku Ogrodów Wilanów powstaną 73 lokale o metrażach od 30-119 m2. Rozpoczęcie budowy tej fazy projektu planowane jest w Q3 2018, a zakończenie w Q4 2019. To kolejna inwestycja ROBYG w miasteczku Wilanów, w którym Grupa jest obecna od samego początku i tworzy jedną z ulubionych przez warszawiaków przestrzeni do życia z lokalami usługowymi i pełną infrastrukturą. Wszystkie mieszkania w nowej inwestycji wyposażone będą w system Smart House umożliwiający zdalną kontrolę nad urządzeniami domowymi.
 • 2017-08-02
  Ciesz się latem z Grupą ROBYG – Dni Otwarte 5-6 sierpnia
  ROBYG cieszy się latem i chce podzielić się radością z warszawiakami – 5–6 sierpnia we wszystkich stołecznych inwestycjach Grupy odbędą się Dni Otwarte. Z tej okazji deweloper przygotował dla gości specjalne promocyjne ceny – mieszkania będą dostępne już od 5489 zł za metr kwadratowy. Ten sierpniowy weekend to doskonała okazja do lepszego poznania technologii Smart House i jej zalet. Na polskim rynku deweloperskim tylko Grupa ROBYG oferuje to rozwiązanie w standardzie – bez dodatkowych opłat. To także ostatnia szansa na skorzystanie z puli środków w ramach programu MdM za 2017 rok! W tym kontekście warto przyjrzeć się trzeciemu etapowi inwestycji Stacja Nowy Ursus, którego budowa już trwa, a jej zakończenie przewidziane jest na Q4 2017.
 • 2017-07-31
  ROBYG: pozwolenie na budowę kolejnego etapu Green Mokotów
  ROBYG otrzymał pozwolenie na budowę kolejnego etapu Green Mokotów – flagowej inwestycji Grupy w Warszawie. W ramach nowej fazy projektu – zlokalizowanego u zbiegu ul. Lubaszki i al. Wilanowskiej – wybudowanych zostanie 91 lokali w metrażach od 44 m2 do 125 m2. W budynku przewidziano także lokale usługowe, dzięki którym osiedle będzie dysponowało pełną infrastrukturą handlową i usługową, a mieszkańcy zyskają dodatkowe udogodnienie. Rozpoczęcie prac budowlanych w tym etapie zaplanowane jest na Q3 2017 r. i mają one potrwać do Q3 2018. Zgodnie z filozofią firmy polegająca na dostarczaniu na rynek wygodnych, nowoczesnych lokali, także ten etap zostanie – w standardzie, bez dodatkowych kosztów – wyposażony w system Smart House, który podnosi komfort użytkowania, bezpieczeństwo i umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych.
 • 2017-07-21
  ROBYG Green Mokotów – sprzedano już ponad 70% mieszkań
  W kolejnym etapie osiedla Green Mokotów, Grupy ROBYG – które powstaje w pobliżu ul. Lubaszki, róg Alei Wilanowskiej – nabywców znalazło już ponad 70% mieszkań. Docelowo na całym osiedlu w 8 etapach powstanie 747 mieszkań, zarówno w wersji premium, jak i standard. Mieszkania w Green Mokotów – o metrażu od 33 m2 do 150 m2 – wyposażone będą w innowacyjne rozwiązania technologiczne Smart House. Jest to system ułatwiający zarządzanie domowymi sprzętami, tym samym generujący oszczędności w rachunkach za energię elektryczną.
 • 2017-07-18
  ROBYG mieszkania 3. etapu Stacji Nowy Ursus wciąż dostępne w MdM
  Uruchomiona pula środków w ramach MdM – 100 mln zł, z czego aż 67 mln jeszcze w sierpniu 2017 roku – stwarza duże możliwości dla kupujących. Kluczowym pozostaje znalezienie odpowiedniego mieszkania – spełniającego kryteria zarówno ceny, jak i terminu odbioru. Grupa ROBYG ma w swojej ofercie lokale odpowiadające na te wymogi. W 3. etapie inwestycji Stacja Nowy Ursus wciąż dostępne są lokale do kupienia. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, a termin odbioru planowany jest jeszcze w 2017 roku.
 • 2017-07-10
  Grupa ROBYG: ponad 2200 lokali w ofercie z czego ponad 95% sprzedawanych na wczesnym etapie inwestycji
  Na koniec pierwszego półrocza 2017 roku w ofercie Grupy ROBYG było ponad 2200 lokali z czego tylko około 70 (w tym większość to lokale usługowe) znajdowało się w zakończonych inwestycjach, co oznacza, że ponad 95% lokali jest sprzedawanych na bardzo wczesnym etapie inwestycji. Taka tendencja utrzymuje się od wielu kwartałów, co przy rosnącej systematycznie kontraktacji – w pierwszym półroczu wyniosła 1693 lokale w Warszawie i Gdańsku (z uwzględnieniem rezygnacji) – świadczy o utrzymywaniu przez Grupę wysokiego standardu docenianego przez klientów, a jednocześnie ich zaufaniu i dopasowaniu oferty do aktualnych potrzeb rynkowych. Dzięki czemu sprzedaż nowych etapów inwestycji następuje bardzo szybko.
 • 2017-07-06
  Atrakcyjne oferty podczas Dni Otwartych ROBYG 8 i 9 lipca
  W pierwszym półroczu 2017 roku Grupa ROBYG przewiduje uznanie w przychodach około 720 lokali w Warszawie i Gdańsku w tym około 320 lokali w I kwartale 2017. Grupa ROBYG szacuje, że w całym 2017 roku uzna w przychodach ok. 2 500 lokali, z czego 1 460 mieszkań z projektów realizowanych przez Grupę kapitałową i ponad 1 000 lokali w ramach projektów joint venture. Należy zaznaczyć, że względu na przesunięcie zakończenia realizacji części projektów z końca 2017 roku na początek kolejnego – Grupa ROBYG przewiduje znaczący wzrost uznań w przychodach w 2018 roku.
 • 2017-07-05
  Grupa ROBYG przewiduje uznanie w przychodach około 720 lokali w H1 2017
  W pierwszym półroczu 2017 roku Grupa ROBYG przewiduje uznanie w przychodach około 720 lokali w Warszawie i Gdańsku w tym około 320 lokali w I kwartale 2017. Grupa ROBYG szacuje, że w całym 2017 roku uzna w przychodach ok. 2 500 lokali, z czego 1 460 mieszkań z projektów realizowanych przez Grupę kapitałową i ponad 1 000 lokali w ramach projektów joint venture. Należy zaznaczyć, że względu na przesunięcie zakończenia realizacji części projektów z końca 2017 roku na początek kolejnego – Grupa ROBYG przewiduje znaczący wzrost uznań w przychodach w 2018 roku.
 • 2017-07-04
  Grupa ROBYG: 1693 lokale zakontraktowane w H1 2017
  W pierwszym półroczu 2017 roku Grupa ROBYG zakontraktowała 1693 lokale netto w Warszawie i Gdańsku (z uwzględnieniem rezygnacji), czyli o ponad 23% więcej rok do roku. Grupa ROBYG szacuje, że w 2017 roku kontraktacja osiągnie poziom około 3 300 lokali – przy zachowaniu dotychczasowych tendencji rynkowych.
 • 2017-06-27
  ROBYG 100 mln zł w ramach MdM dostępne od sierpnia 2017 r
  Kwota 100 mln zł na dodatkowe wsparcie dla osób poszukujących własnego „M” zostanie odblokowana z rezerw finansowych programu Mieszkanie dla Młodych. W wyniku nowelizacji ustawy do wykorzystania w 2017 roku będzie jeszcze 37,3 mln zł – to nowa szansa dla zainteresowanych kupnem mieszkania na własne potrzeby, jak też planujących ulokowanie oszczędności. Jak wynika z ostatnich analiz1, kupno mieszkania na rynku pierwotnym nadal jest opłacalnym posunięciem. Rentowność takiej inwestycji kapitału jest wyższa niż zysk z oprocentowania lokaty bankowej, a finansowanie kredytu można w pełni pokryć przychodami z najmu.
 • 2017-06-22
  Rusza nowa inwestycja ROBYG – Ogrody Wilanów
  Grupa ROBYG rozpoczyna realizację kolejnej inwestycji w warszawskim Wilanowie. Ogrody Wilanów to nowy projekt ROBYG, który będzie zlokalizowany przy ul. Zdrowej, nieopodal Alei Rzeczypospolitej. ROBYG jest obecny w Wilanowie od samego początku i jako jeden z pierwszych rozpoczął tworzenie Miasteczka Wilanów, czyli przestrzeni tak lubianej i chętnie wybieranej przez warszawiaków. W ramach najnowszego osiedla w trzech budynkach powstanie około 230 funkcjonalnych mieszkań oraz lokali usługowych. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na 4. kwartał 2017, a ich zakończenie w Q4 2018. Wszystkie mieszkania w nowej inwestycji wyposażone będą w system Smart House umożliwiający zdalną kontrolę nad urządzeniami domowymi.
 • 2017-06-20
  360 nowych lokali w Young City 2
  ROBYG uruchamia kolejny etap Young City 2 – popularnej inwestycji Grupy na warszawskim Bemowie. W ramach nowej części osiedla wybudowanych zostanie 360 jasnych i przestronnych lokali. Deweloper jeszcze w tym roku planuje rozpoczęcie prac budowlanych – w Q3 2017 – a ich koniec przewidziany jest na początek Q4 2018 roku. Powstające przy ul. Rayskiego osiedle to kontynuacja niezwykłego projektu Grupy, który pomyślany został jako „miasto w mieście” – gdzie wszystko co potrzebne do komfortowego życia dostępne jest na miejscu. Young City to kompleksowe podejście do budownictwa mieszkaniowego – ROBYG odda w ręce mieszkańców kolejną część w pełni funkcjonalnego osiedla, wraz z całą niezbędną infrastrukturą.
 • 2017-06-14
  Grupa ROBYG zakończyła book building
  Grupa ROBYG zakończyła budowę księgi popytu na 26.309.199 akcji zwykłych na okaziciela serii H, stanowiących nie więcej niż 10% wszystkich akcji spółki oferowanych w ramach subskrypcji prywatnej skierowanej do nie więcej niż 149 podmiotów. Cena emisyjna została ustalona na poziomie 3 zł na akcję. Nowo wyemitowane akcje nie będą uczestniczyć w podziale zysku za 2016 rok. Popyt znacząco przewyższył oferowaną liczbę akcji. Spółka pozyska łącznie około 80 mln zł, które zostaną przeznaczone na nowe inwestycje w Krakowie lub we Wrocławiu.
 • 2017-06-06
  Grupa ROBYG: WZA zatwierdziło wypłatę dywidendy oraz emisję akcji
  W dniu 6 czerwca 2017 roku Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy ROBYG zgodnie z rekomendacją Zarządu Spółki podjęło decyzję o wypłacie dywidendy z zysku za 2016 rok. Spółka wypłaci dywidendę w wysokości 0,27 zł na akcję, co łącznie daje ponad 71 mln zł. Tym samym stopa dywidendy wyniesie ponad 8% obecnej wartości rynkowej akcji ROBYG SA. Ponadto WZA zatwierdziło emisję akcji serii H. Pierwszeństwo w objęciu akcji mają akcjonariusze posiadający powyżej 1% udziału w kapitale spółki. Środki z emisji będą przeznaczone na rozwój działalności w nowych dla Grupy ROBYG miastach – w Krakowie lub we Wrocławiu.
 • 2017-06-01
  Grupa ROBYG z sukcesem zainaugurowała nowy projekt na Białołęce”
  Grupa ROBYG w ostatni weekend zainaugurowała swoją najnowszą inwestycję – Osiedle Życzliwe na Białołęce, którego biuro sprzedaży mieści się przy ul. Modlińskiej 119. Jednocześnie Grupa wprowadziła do oferty pierwsze 100 – z planowanych w całej inwestycji 1000 – lokali. Inaugurację uświetnił piknik rodzinny z wieloma atrakcjami – m. in. tunelem aerodynamicznym – celem wydarzenia było nie tylko zaprezentowanie nowej inwestycji, ale także integracja lokalnej społeczności. Podczas wydarzenia bawiło się ponad 1000 osób. Aktywne angażowanie się w życie dzielnic, gdzie powstają osiedla Grupy to ważny element działalności ROBYG – w ten sposób Grupa wraz z atrakcyjnymi projektami buduje więzi wśród okolicznych mieszkańców.
 • 2017-05-26
  ROBYG organizuje „Rodzinne zabawy w Parku Odolany”
  Grupa ROBYG będzie sponsorem wydarzenia „Rodzinne zabawy w Parku Odolany” organizowanego przez Urząd Dzielnicy Wola. Deweloper kontynuuje w ten sposób tworzenie lokalnej społeczności i angażowanie się w życie dzielnic, gdzie powstają osiedla Grupy. Już 28 maja w godzinach 14.00-18.00 w parku u zbiegu ul. Sowińskiego i Jana Kazimierza na wszystkich chętnych będzie czekało wiele atrakcji, w których udział będą mogły brać całe rodziny. To także doskonała okazja do zapoznania się z ofertą ROBYG – Grupa posiada tu inwestycję Forum Wola. W ramach osiedla do kupienia jest obecnie ponad 100 mieszkań w metrażach od 29 do 121 m2 w atrakcyjnych cenach już od 6 800 zł za metr kwadratowy. Wszystkie lokale w projekcie wyposażone będą w nowoczesny system Smart House w standardzie – bez dodatkowych opłat. ROBYG jako jedyny deweloper oferuje to udogodnienie za darmo.
 • 2017-05-25
  ROBYG zaprasza 28 maja na piknik rodzinny w parku wokół Muzeum POLIN
  Grupa ROBYG została sponsorem Dnia Dziecka organizowanego przez Muzeum POLIN. Wydarzenie – którego tematem przewodnim będzie muzyka – to dla dzieci i ich rodziców znakomita okazja by rozwinąć swoją kreatywność i zacieśnić rodzinne więzi. Uczestnicy pikniku będą m.in. tworzyć instrumenty muzyczne czy nawet własne utwory. Współpraca dewelopera przy organizacji pikniku rodzinnego to element angażowania się w projekty społeczne w miastach, gdzie powstają inwestycje Grupy. W ten sposób ROBYG oferuje zarówno atrakcyjne mieszkania – dodatkowo za darmo wyposażone w system Smart House – jak i pomaga w budowaniu lokalnych społeczności.
 • 2017-05-24
  Rodzinny piknik na Białołęce z ROBYG
  Już w najbliższą sobotę 27 maja, ROBYG otworzy biuro sprzedaży najnowszej inwestycji – Osiedla Życzliwego na warszawskiej Białołęce. Przy ul. Modlińskiej 119 na zainteresowanych mieszkaniami ROBYG czekać będą fachowe porady oraz wszelkie informacje na temat nowego projektu – Osiedla Życzliwego. Z okazji otwarcia biura sprzedaży – oraz aby przywitać się z przyszłymi sąsiadami – Grupa ROBYG zorganizowała rodzinny piknik z wieloma atrakcjami m.in.: tunelem aerodynamicznym, poczęstunkiem z popularnych warszawskich foodtrucków, piknikiem kulinarnym oraz warsztatami dla najmłodszych. Wstęp na piknik jest bezpłatny. Osiedle Życzliwe na Białołęce zlokalizowane jest dobrze skomunikowanej części dzielnicy. W ramach inwestycji powstanie ok. 800 lokali – wszystkie wyposażone w nowoczesny system Smart House.
 • 2017-05-23
  Green Mokotów – rodzinna inwestycja ROBYG w zielonej oprawie
  Green Mokotów to inwestycja przyjazna dla całych rodzin – metraże od 33 do 145 m2 oraz bogate wyposażenie lokali sprawiają, że są one dopasowane do różnych potrzeb. Jednak tym, co rodzice i dzieci szczególnie docenią w Green Mokotów jest zieleń zaprojektowana przez profesjonalistów. Będzie ona stanowić istotną część projektu. Na osiedlu – zlokalizowanym w pobliżu ul. Lubaszki – obecnie w sprzedaży jest ponad 100 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Wszystkie mieszkania Green Mokotów wyposażone będą w technologię inteligentnego domu Smart House. Grupa ROBYG – jako jedyny deweloper na rynku – zapewnia to nowoczesne rozwiązanie w standardzie, bez dodatkowych kosztów.
 • 2017-05-22
  ROBYG wchodzi na Białołękę – łącznie 800 lokali w 6 budynkach
  ROBYG uruchomił nową inwestycję na stołecznej Białołęce – Osiedle Życzliwe obejmie łącznie około 800 mieszkań i lokali usługowych w 6 budynkach. Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych planowane jest na IV kwartał 2017 roku, a w pierwszym etapie powstanie około 100 lokali. Osiedle Życzliwe, podobnie jak wszystkie inwestycje ROBYG, będzie wyposażone w standardzie w nowoczesny system Smart House. Grupa jako jedyny deweloper udostępnia to rozwiązanie bez dodatkowych kosztów. Przedsprzedaż mieszkań wraz ze specjalnymi rabatami rozpoczyna się w połowie maja 2017.
 • 2017-05-18
  Grupa ROBYG: zysk netto w Q1 2017 zgodnie z oczekiwaniami
  W I kwartale 2017 roku Grupa ROBYG osiągnęła przychody w wysokości 69,5 mln zł, jednocześnie – zgodnie z oczekiwaniami – zanotowała zysk netto przypisany akcjonariuszom spółki dominującej w wysokości około 2,5 mln zł1 , a liczba zakontraktowanych lokali sięgnęła 937 (po uwzględnieniu rezygnacji). W całym 2017 roku spółka zakłada planowany skonsolidowany zysk netto przypisany akcjonariuszom spółki dominującej na poziomie 90 mln zł oraz uznania na poziomie 2500 lokali. Przy zachowaniu obecnych trendów rynkowych, Grupa ROBYG prognozuje zakontraktowanie około 3 300 mieszkań.
 • 2017-05-11
  Grupa ROBYG planuje emisję akcji do 10% kapitału
  Akcjonariusze Grupy ROBYG podczas NWZA w dniu 6 czerwca 2017 zadecydują o wypłacie dywidendy w wysokości 0,27 zł na akcję oraz o prywatnej emisji akcji do 10% kapitału spółki. Planowana emisja miałaby się odbyć do końca 2017 roku. Pierwszeństwo w objęciu akcji mieliby akcjonariusze posiadający powyżej 1% udziału w kapitale spółki. Środki z emisji mają zostać przeznaczone na nowe inwestycje w Krakowie lub we Wrocławiu.
 • 2017-04-28
  Grupa ROBYG: zakup terenu inwestycyjnego za ponad 42 mln zł
  Grupa ROBYG kupiła w gdańskim Śródmieściu działkę o powierzchni 4,6 ha, która umożliwi wybudowanie około 1 000 lokali o łącznej powierzchni użytkowej ponad 50 000 m2. Wartość transakcji wynosi ponad 42,26 mln zł. Obecnie Grupa ROBYG dysponuje w Gdańsku i Warszawie bankiem ziemi oraz ofertą mieszkań łącznie na ponad 13 500 lokali.
 • 2017-04-05
  Grupa ROBYG: ok. 320 lokali przekazanych w Q1 2017
  W pierwszym kwartale 2017 roku Grupa ROBYG przekazała ok. 320 lokali w Warszawie i Gdańsku. W całym 2017 roku Grupa ROBYG zakłada uznanie w przychodach ok. 2 500 lokali, z czego 1 460 mieszkań z projektów realizowanych przez grupę kapitałową i ponad 1 000 lokali w ramach projektów joint venture. Równolegle – ze względu na przesunięcie zakończenia realizacji części projektów z końca 2017 roku na początek kolejnego – Grupa ROBYG przewiduje znaczący wzrost przekazań w 2018 roku.
 • 2017-04-04
  Grupa ROBYG: 937 lokali zakontraktowanych w Q1 2017
  W I kwartale 2017 roku Grupa ROBYG zakontraktowała 937 lokali netto (z uwzględnieniem rezygnacji) w Warszawie i Gdańsku. W porównaniu do zeszłorocznego wyniku w I kwartale, spółka zanotowała blisko 30% wzrost kontraktacji. W całym 2016 roku Grupa ROBYG podpisała umowy na 2 957 lokali – notując 27% wzrostu w stosunku do 2015 roku. Spółka szacuje, że w 2017 roku kontraktacja osiągnie poziom około 3 300 lokali – przy zachowaniu dotychczasowych tendencji rynkowych. W tym samym okresie planowane jest przekazanie około 2 500 mieszkań. Grupa ROBYG zakłada natomiast znaczącą liczbę przekazań w przyszłym roku.
 • 2017-03-16
  Rekordowy rok Grupy ROBYG – 109 mln zysku netto w 2016 roku i prognozy na 2017 rok
  Grupa ROBYG osiągnęła w 2016 roku przychody w wysokości 517 mln zł (766 mln zł wliczając proporcjonalny udział z projektów joint venture), co oznacza wzrost o 8% w porównaniu z rokiem 2015. Zysk netto Grupy ROBYG przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej wyniósł 109 mln zł, a EBIT 123 mln zł wobec 59 mln zł w 2015 r. (wzrost o 108%) – najwięcej w dotychczasowej działalności Grupy ROBYG. Tym samym w 2016 roku Grupa ROBYG przekroczyła prognozy o 7%. Rok 2016 był również rekordowy pod względem liczby zakontraktowanych lokali – Grupa ROBYG podpisała umowy na 2 957 mieszkań. Zarząd spółki liczy, że – przy utrzymaniu dotychczasowych tendencji rynkowych – w 2017 roku kontraktacja przekroczy około 3 300 lokali.
 • 2017-03-15
  Rada Nadzorcza ROBYG przyjęła rekomendację dywidendy za 2016 rok
  Rada Nadzorcza Grupy ROBYG w dniu 14 marca przyjęła wniosek Zarządu odnośnie rekomendowania Walnemu Zgromadzeniu Akcjonariuszy wypłaty dywidendy z zysku wypracowanego w 2016 roku. Zgodnie z rekomendacją Zarządu dywidenda powinna wynieść 0,27 zł na akcję, co łącznie daje ponad 71 mln zł. Oznacza to, że stopa dywidendy wyniosłaby ponad 8% obecnej kapitalizacji ROBYG. Decyzję o wypłacie i wysokości dywidendy podejmie WZA.
 • 2017-03-15
  Grupa ROBYG: kupno ziemi za ponad 31,5 mln zł w warszawskiej dzielnicy Włochy
  Grupa ROBYG zawarła przedwstępną warunkową umowę na zakup nieruchomości w warszawskiej dzielnicy Włochy – wartość transakcji to 31,5 mln zł. Według szacunków spółki nowo nabyty teren pozwoli na wybudowanie około 600 lokali o łącznej powierzchni użytkowej ok. 32.000 m2. To już druga zakupiona nieruchomość w tej dzielnicy – wartość obu transakcji wyniosła 42 mln zł. Deweloper kontynuując dotychczasową strategię rozwoju planuje kupno działek w różnych dzielnicach Warszawy. Obecnie Grupa ROBYG posiada w Warszawie bank ziemi zabezpieczający możliwość wybudowania w sumie 6.500 lokali.
 • 2017-03-09
  Grupa ROBYG: Green Mokotów z pozwoleniem na kolejny etap budowy
  Grupa ROBYG uzyskała pozwolenie na budowę kolejnego etapu popularnej inwestycji na warszawskim Mokotowie. W ramach następnej części osiedla Green Mokotów zostanie wybudowanych 107 lokali mieszkalnych. Docelowo inwestycja będzie składać się z ponad 800 mieszkań w metrażach od 33 m2 do 105 m2 – na koniec czwartego kwartału 2016 r. sprzedanych zostało ok. 40% dostępnych lokali. Cechą wyróżniającą osiedle ROBYG na Mokotowie jest nowoczesna elewacja, wykończona elementami kamienia i drewna. Prace budowlane w nowym etapie rozpoczną się jeszcze w Q1 2017 r., a ich zakończenie planowane jest na Q3 2018 r. ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – na Pradze Południe, Białołęce i Ursynowie.
 • 2017-03-08
  ROBYG: pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji Stacja Nowy Ursus
  Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji Stacja Nowy Ursus przy ul. Posag 7 Panien 10 w Warszawie. Projekt docelowo zakłada realizację ponad 1 000 mieszkań oraz lokali usługowych. Zakończenie prac budowlanych wszystkich etapów przewidywane jest na koniec 2019 r. Osiedle powstaje w dobrze skomunikowanej stołecznej dzielnicy, gdzie planowane oraz już realizowane są liczne inwestycje infrastrukturalne.
 • 2017-02-03
  Grupa ROBYG: Kolejny etap osiedla Young City 2 już w sprzedaży
  Ruszyła sprzedaż nowego etapu inwestycji ROBYG w popularnej warszawskiej dzielnicy Bemowo. Young City 2 – nowoczesne osiedle przy ul. Batalionów Chłopskich 87 – zgodnie z nazwą jest trafnym wyborem dla młodych, dynamicznych osób szukających funkcjonalnych mieszkań w przystępnych cenach. Klienci mają do wyboru 54 lokale o powierzchni od 32 do 78 m2 – ich ceny zaczynają się już od 6300 zł za metr kwadratowy, wszystkie kwalifikują się do rządowego programu „MdM”. Mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w technologię Smart House, dzięki której można łatwo dopasować dom do indywidualnych potrzeb, a także oszczędzić, np. na rachunkach za prąd. Projekt Young City 2 – świetnie skomunikowany z różnymi rejonami Warszawy – docelowo będzie składać się z około 580 lokali w 3 etapach.
 • 2017-01-04
  Grupa ROBYG: ok. 2800 lokali przekazanych w 2016 roku
  Grupa ROBYG – wliczając projekty realizowane w ramach joint venture – przekazała nabywcom w całym 2016 roku łącznie ok. 2 800 lokali w Warszawie i Gdańsku. Liczba przekazań wzrosła o około 40% r/r. Tym samym ambitny cel przyjęty przez Zarząd na rok 2016 został zrealizowany. W 2016 roku Grupa ROBYG dodatkowo zakontraktowała 2 957 lokali (po uwzględnieniu rezygnacji), co oznacza około 30% wzrost w stosunku do roku 2015. Zarząd spółki liczy, że – przy utrzymaniu dotychczasowych tendencji rynkowych – w 2017 roku kontraktacja przekroczy nawet 3 000 lokali. Spółka posiada bank ziemi w Warszawie i Gdańsku wystarczający na realizację więcej niż 14 000 lokali, a w samym 2016 roku zainwestowała w grunty około 260 mln zł. Każde mieszkanie jest bezpłatnie wyposażone w standard SMART HOUSE, dostępne są też lokale w ramach programu MdM. Obecnie ponad 3 000 lokali jest w budowie.
 • 2017-01-03
  Grupa ROBYG zakontraktowała 2957 lokali w 2016 roku
  Grupa ROBYG zakontraktowała w 2016 roku w Warszawie i Gdańsku rekordową liczbę 2 957 lokali (po uwzględnieniu rezygnacji) – oznacza to wzrost o 27% w porównaniu z rokiem 2015. Deweloper zrealizował znacznie powyżej oczekiwań Zarządu przyjęty na ubiegły rok plan, który zakładał podpisanie umów w sumie na 2 600 lokali. W samym czwartym kwartale 2016 kontraktacja wyniosła 846 lokali. Zarząd spółki liczy, że – przy utrzymaniu dotychczasowych tendencji rynkowych – w 2017 roku kontraktacja przekroczy nawet 3 000 lokali. Spółka posiada bank ziemi w Warszawie i Gdańsku wystarczający na realizację więcej niż 14 000 lokali, a w samym 2016 roku zainwestowała w grunty około 260 mln zł. Każde mieszkanie jest bezpłatnie wyposażone w standard SMART HOUSE, dostępne są też lokale w ramach programu MdM. Obecnie ponad 3 000 lokali jest w budowie.